Powiatowy Urząd Pracy

fax: 25-758-28-54;
Mapa dojazdu ; e-mail:
wami@praca.gov.pl

Artykuły dodane lub edytowane w dniu 16 czerwca 2017 roku:

Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla bezrobotnych zamieszkujących na wsi

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim informuje, że w terminie od 19 czerwca do 30 czerwca 2017 r. prowadzony będzie nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych należących do II profilu pomocy w ramach programu aktywizacji zawodowej osób zamieszkujących na wsi.

Relacja z XV Mińskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości

W piątek, 9 czerwca 2017 roku na terenie Zespołu Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowieckim pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyły się XV Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Pogoda dopisała, ofert nie brakowało i co ważne były one różnorodne, z wielu dziedzin. Oprócz wolnych miejsc pracy oferowanych przez wystawców, na stanowisku Powiatowego Urzędu Pracy na odwiedzających czekały 184 oferty pracy oraz oferty szkoleniowe.